ZŠ, MŠ a PŠ Valašské Meziříčí
Základní škola, Mateřská škola
a Praktická škola
Valašské Meziříčí

Vítejte na stránkách školy, která je určena dětem se spec. vzdělávacími potřebami,
mentálním postižením, kombinovanými vadami a autismem.

ZŠ a MŠ Při zdravotnickém zařízení

ZŠ a MŠ při zdravotnickém zařízení je odloučeným pracovištěm Základní školy a Mateřské školy Valašské Meziříčí, Křižná 782.

Zde se nachází oddělení mateřské školy a základní školy.

S dětmi a žáky pracují dvě pedagogické pracovnice. Pro svoji výchovně vzdělávací činnost využívají hernu - jídelnu a hrací kout. Jsou velice pěkně a vkusně vybaveny nábytkem, hračkami, pomůckami a vyzdobeny pestrými dekorativními prvky. S dětskými pacienty rovněž pracují individuálně na pokojích. Žáci jsou vyučováni po souhlasu ošetřujícího lékaře. Doba výuky se přizpůsobuje léčebnému režimu oddělení. Při své výchovně vzdělávací práci vycházíme z individuality každého dětského pacienta.

Cílem školy je zabezpečit dětem plynulý přechod do kmenové školy po návratu z nemocnice, zbavit je strachu, odvést pozornost od bolesti a vyplnit jejich volný čas v nemocnici, čímž je také pozitivně ovlivňován jejich celkový zdravotní stav. K tomu přispívá dobrá spolupráce se zdravotnickými pracovníky a respektování léčebného režimu dětského oddělení.

Zaměstnanci

  • Lucie Smilková -  pedagog pro MŠ
  • Mgr. Miroslava Dufková - pedagog pro ZŠ
  • Mgr. Nikola Podzemná - spec. pedagog pro ZŠ (na MD)

ZŠ a MŠ Při zdravotnickém zařízení

Rozpočet

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Svátek

Svátek má Vanda

Počasí

dnes, pondělí 6. 2. 2023
zataženo -3 °C -10 °C
úterý 7. 2. jasno -2/-11 °C
středa 8. 2. polojasno -2/-9 °C
čtvrtek 9. 2. jasno 1/-8 °C

Logo Zlínský kraj Logo MŠMT Logo Národní plán obnovy Logo EU Logo Školní projekt EU